Rekrutacja  tel. 22 59 00 730 | Studia podyplomowe tel. 22 59 00 765

Oferty pracy

Student dzienny do pracy w dziale studiów anglojęzycznych.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie poszukuje studenta studiów dziennych do pracy
w dziale studiów anglojęzycznych.

Warunki

Praca stała, na terenie Uczelni w ciekawym zespole

Rozwijanie kontaktów międzynarodowych z firmami i studentami z całego świata
Możliwość intensywnego rozwoju i budowania swojego CV
Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
Wyjazdy zagraniczne

Wymagania
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Asertywność w relacjach z ludźmi

Zadania
Obsługa studentów anglojęzycznych
Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej,
Wspieranie studentów anglojęzycznych w kontaktach na Uczelni (np. dziekanat, akademik, władze Uczelni) i poza Uczelnią (np. oprowadzanie po mieście, urzędach)
Reprezentacja Uczelni na targach w Polsce i za granicą.

Kontakt

Praktykant/Praktykantka
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce zatrudni na umowę o pracę:
Starszy referent - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Zespół ds. Informacji Zawodowej i Przedsiębiorczości
Starszy referent - Wydział Obsługi Instytucji i Partnerów Rynku Pracy, Zespół ds. Rejestru Agencji Zatrudnienia
Inspektor - Wydział Kontroli EFS, Zespół ds. Kontroli Projektów RPO WM

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052

BIP

logo footer 2018 b

rekru_online.png