Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Studia I i II stopnia

administracja_small.jpg

Administracja

Administracja (łac. Administrare – być pomocnym, obsługiwać, zarządzać) to działalność organizatorska regulowana przez normy prawa, realizowana za pomocą aparatu urzędniczego obejmująca sprawy o charakterze publicznym.

 
Już u nas! Specjalna oferta - wzbogać swoją wiedzę w zakresie e-administracji!

bezpieczenstwo.jpg

Bezpieczeństwo Narodowe

Interesujesz się sprawami bezpieczeństwa oraz kwestią militarnych i pozamilitarnych zagrożeń występujących we współczesnym świecie? Kierunek ten daje możliwość zdobycia wiedzy i podstawowych umiejętnościami w zakresie administrowania bezpieczeństwem, kierowania procesami bezpieczeństwa w administracji państwowej i samorządowej.

finanse_small.jpg

Finanse i Rachunkowość

Interesujesz się finansami i rachunkowością, marzysz o pracy w wielkim biurowcu ze szkła, uważasz, że świat wielkich korporacji to Twój świat, czy może masz pomysł na własny biznes? A może po prostu chciałbyś pracować w biurze, firmie produkcyjnej, handlowej, usługowej, banku, firmie ubezpieczeniowej, w administracji państwowej?

it_small.jpg

Informatyka

Jeżeli chcesz posiadać umiejętność programowania komputerów, poznać zasady inżynierii oprogramowania w stopniu umożliwiającym efektywną pracę w zespołach programistycznych, pozyskać wiedzę w zakresie sztucznej inteligencji, grafiki komputerowej i komunikacji człowiek-komputer.

pedagogika.jpg

Pedagogika

Jeżeli interesujesz się pedagogiką, socjologią, psychologią, pracą z dziećmi i młodzieżą, potrzebami i problemami ludzi, socjoterapią, działaniami socjalno-wychowawczymi, doradztwem zawodowym, problematyką rozwoju kompetencji, problemami resocjalizacji

prawo_small.jpg

Prawo

Prawo, a ściślej prawo w ujęciu przedmiotowym – system norm prawnych, czyli ogólnych, abstrakcyjnych i jednoznacznych dyrektyw postępowania, które powstały w związku z istnieniem i funkcjonowaniem państwa lub innego uporządkowanego organizmu społecznego, ustanowione lub uznane przez właściwe organy władzy odpowiednio publicznej lub społecznej i przez te organy stosowane, w tym z użyciem przymusu.


Już u nas! Możliwość uruchomienia specjalnej oferty dydaktycznej - Prawo dla komorników Nowość!

psychologia.jpg

Psychologia

Studiując psychologię poznasz metodologie i teorie psychologii, zapoznasz się z praktyką psychologiczną w wybranych działach psychologii stosowanej, rozwiniesz twórcze i krytyczne myślenie, posiada podstawową wiedzę teoretyczną i empiryczną z zakresu psychologii ogólnej, psychologii społecznej, psychologii rozwoju człowieka.

stosunki_small.jpg

Stosunki Międzynarodowe

Stosunki międzynarodowe – jedna z subdyscyplin nauk politycznych, bywa (choć wzbudza to poważne kontrowersje wśród większości badaczy) traktowana jako osobna dyscyplina w ramach nauk społecznych.
zarzadzanie_small.jpg

Zarządzanie

Jeżeli interesujesz się założeniem własnej firmy, zarządzaniem nią i jej częściami składowymi, a w szczególności zarządzaniem zespołami pracowniczymi, tworzeniem jej wizerunku i osiągnięciem sukcesu w działalności gospodarczej dzięki m.in. wykorzystaniu umiejętności marketingowych.

zip.jpg

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Inżynierowie to specjaliści, którzy nie tylko mogą wiązać swoją ścieżkę kariery z przemysłem, ale także równie świetnie sprawdzają się jako prezesi, biznesmeni czy liderzy.

rekr napis

Facebook

Masz pytania dotyczące rekrutacji dzwoń pod numer tel. 22 59 00 730

Studia podyplomowe nr tel. 22-59 00 765