Zespół Wokalny Prażanki - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Zespół wokalny

Zespół wokalny powstał z początkiem roku akademickiego 2009/2010 z inicjatywy doc. dr Krystyny Jachny, opiekuna Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.


Na pierwsze zajęcia zgłosiło się 10 osób, ale na następne przyszło już 18 osób. Ponieważ zbliżały się Święta Bożego Narodzenia, pierwszą propozycją znanego kompozytora p. Eugeniusza Majchrzaka - prowadzącego zespół - było przygotowanie kilku kolęd. Występ zespołu zarówno w środowisku słuchaczy PUTW, jak również pracowników naukowych i administracyjnych WSM spotkał się z owacyjnym przyjęciem.

Obecnie trwają próby partii zbiorowych do udziału w widowisku muzycznym - "Krakowiacy i Górale". Jednocześnie przygotowujemy się do wykonania utworów powszechnie znanych jak: "Kwiaty polskie", "Pamiętajcie o ogrodach", i in. z okazji 15-lecia istnienia naszej Uczelni, które odbędzie się w czerwcu br. Zachęcamy wszystkich, którzy lubią śpiewać, są sympatykami wokalistyki do udziału w naszych zajęciach - w myśl maksymy "Idź tam, gdzie śpiewają, źli ludzie pieśni nie znają".

 

Wydarzenia Zespołu

 

Facebook

Masz pytania dotyczące rekrutacji dzwoń pod numer tel. 22 59 00 730

Studia podyplomowe nr tel. 22-59 00 765