Członkowie

smp BeataBeata Sadkowska
Jestem osobą otwartą, do której lgną wszyscy :) Bywam niepoprawną optymistką. Czasem jestem złośliwa - jak sądzi mój szef nawet często. Uwielbiam dzieła impresjonistyczne (zwłaszcza obrazy Claude'a Moneta). Uważam się za osobę sprawiedliwą i tym kieruję się w pracy. Moją słabą stroną są publiczne wystąpienia - mam ogromną tremę.

 

 

 

 

 

 

 

Helena Stefanismp Helen
Jestem osobą bardzo pogodną, pozytywnie nastawianą do ludzi, z dużym poczuciem humoru. Uwielbiam spędzać czas z moją córką w stajni. Świetnie gotuję i piekę wspaniałe ciasta. Mocno wierzę w ludzi i ich dobre serca.

 

 

 

 

 

 

 

smp Robert

 

Robert Długołęcki
Urodziłem się , mieszkam i pracuję w Warszawie. Od trzydziestu lat pracuję w jednej instytucji naukowo - badawczej, zajmującej się problemami techniki lotnictwa wojskowego. W firmie przeszedłem wszystkie szczeble kariery, od laboranta po kierownika, a muszę przyznać, że droga nie była usłana tylko różami :))
Jestem pozytywnie nastawiony do życia jak i do ludzi mnie otaczających. Wolny czas czy też urlop, aktywnie spędzam w gronie bliskich mi osób i przyjaciół. Latem na działce lub w ulubionej Chorwacji, a zimą w górach na nartach.
Poza tym interesuję się motoryzacją, lotnictwem, historią, sportem.
Na marginesie muszę przyznać i potwierdzić, że kuchnia Helen jest rewelacyjna i jedyna w swoim rodzaju.

 

 

Ievgen Teslenkosmp ievgen
Jestem osobą zdecydowaną, która wybiera taki sposób na życie, by znaleźć w nim czas na pracę, studia oraz spotkania z najbliższymi osobami. Cenię otwartość, pewność i umiejętności interpersonalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

smp NataliaNatalia Domańska
"Dziewczyna, która się zawsze uśmiecha"- tak o mnie mówią inni.
"Pełna energii, ambitna, z masą pomysłów w głowie"- tak o sobie mówię ja.
Swoją kreatywność pożytkuje w licznych zainteresowaniach tj.: śpiew, gotowanie, zdrowie, moda oraz w uczestnictwie w życiu społecznym uczelni WSM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fedir Nazarchuksmp Fedir
Jestem ciekaw życia, zdecydowany, otwarty, komunikatywny, w zależności od humoru albo optymistą, albo realistą. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, zwiedzać nowe miejsca oraz uczyć się nowych rzeczy. Interesuję się sportem, motoryzacją, fotografią, muzyką, marketingiem, zarządzaniem, komputerami i różnymi gadżetami.
Zimą morsuję =)

 

 

 

 

 

 

 

smp DariuszDariusz Siekiera
Ten gościu na zdjęciu to ja, Dariusz Siekiera. Urodziłem się w Pruszkowie koło Warszawy w 1971 roku. Od początku mieszkam w Warszawie. Pracuję jako doradca techniczny w firmie Achtel Sp. z o.o., która to jest Autoryzowanym Dystrybutorem środków smarnych ExxonMobil. Jestem studentem Wyższej Szkoly Menedżerskiej w Warszawie na Wydziale Menedżerskim. Od jakiegoś czasu działam w Kole Naukowym SMP naszej Uczelni.
Zazwyczaj rozpiera mnie energia. Kocham działać, a bezczynność to dla mnie kara. Lubię się uczyć, jestem ciekaw świata. Nieustannie poszukuję nowych rozwiązań. Nowe technologie, motoryzacja, sport, taniec, rock z lat 80 - tych to moje hobby. I najważniejsze, wędkowanie, na które niestety brak ostatnio czasu.

 

 

Alik Sardaryansmp Alik
Jestem z Ukrainy. Skończyłem studia licencjackie na kierunku prawa. Interesuję się sztuką ogólnie pojętą, w szczególności zaś kinem i literaturą. W kręgu moich zainteresowań są również problemy związane z zarządzaniem personelem o niskich kwalifikacjach i doświadczeniu oraz prawo autorskie.

 

 

rekr napis